Moto preču rudens izpādrošana ir sākusies!


Rudens izpārdošana turpinās


Viss nepieciešamais, no galvas līdz kājām – ķiveres, brilles, bruņas, krekli, bikses, cimdi un zābaki!

Septembris – ķiveru mēnesis!


Helmets-Sale


Labākais brīdis jaunas ķiveres iegādei – atlaides gan ielas, gan krosa ķiverēm!

Ziema vairs nav aiz kalniem…Nemanot pienācis laiks domāt par ziemas priekiem – jaunie NITRO dēļi jau kārtojas kāšos, lai lidotu uz mūsu veikalu!

Jauno krosa motociklu testi – 28. augustā!

HUSQVARNA 2020.g. krosa motociklus laipni aicināti testēt 28. augustā Ābeļdārza mototrasē!2020. gada HUSQVARNA ENDURO MOTOCIKLU TESTI – 3. AUGUSTĀ!


Jā, jaunie HUSQVARNA enduro moči ir klāt un tā vien gaida, lai tu tos izmēģinātu! 


Tests notiks Tukuma novada Dzirciemā, Rocketbiker Hard Enduro sacensību vietā, GPS koordinātas  – 57.113966, 23.024764. 

Norises laiks: 3. augustā no plkst. 16.00-19.00. Pieteikšanās sacensību vietā, testam būs pieejami HUSQVARNA TE250i, TE300i, FE250, FE350 un FE450.

Husqvarna uzsāk elektromotocikla EE 5  ražošanu


Agri vai vēlu tam bija jānotiek – elektromotori arvien vairāk parādās ne vien ielas automobīļos un skrejriteņos, bet arī motokrosā. Nupat Husqvarna paziņoja par EE5 krosa motocikla ražošanas uzsākšanu.
EE 5 varam uzskatīt par mazajiem braucējiem paredzētā TC 50 elektrisko analogu – abi ir salīdzināmi kā izmēru, tā arī jaudas ziņā.

EE 5 uz priekšu dzen 5 kW elektromotors, kuru baro 907 Wh litija jonu akumulators. Ražotājs sola, ka ar vienu akumulatora uzlādi pietiks, lai divas stundas vizinātos, vai arī 25 minūtes brauktu sacīkšu režīmā.


Pilna akumulatora uzlāde prasīs 70 minūtes, bet 80% uzlādes līmeni iespējams iegūt 45 minūšu laikā. Motocikls tiek komplektēts ar 900 W lādētāju, kas nozīmē, ka tā uzlādei nenāksies meklēt superjaudīgas uzlādes stacijas – pietiks ar ierastu 220V rozeti, arī šādas jaudas ģeneratori nav nekas ultradārgs, ja vēlamies lādēt lauka/trases vidū.

Elektromotora piedziņai līdzi nāk krietni vienkāršāka uzbūve, piemēram, nav sajūga, ātrumkārbas. Un, kas nemaz nav mazsvarīgi – nav arī trokšņa, kurš motobraucēja karjeras iesākumā pārbiedējis ne vienu vien mazo braucēju.

Citādā ziņā, viss ir kā ierasts un kā pienākas – XACT 35 WP Upside-Down dakša priekšā un XACT WP monošoks aizmugurē nodrošina 205/185 mm piekares gājienu. Sēdekļa augstums ir 684 mm, bet, ja ķipars mazāks, būs pieejams arī komplekts nosēdināšanai līdz 533 mm sēdekļa augstumam.

Būs arī pieejams mūsu veikalā, vairāk uz rudens pusi.

JAUNIE HUSQVARNA 2020 ENDURO MODEĻI IR KLĀT!

Jau nākamnedēļ Motosports veikalā ienāks pirmie 2020. gada Husqvarna enduro motociklu modeļi.


Protams, viens no pirmajiem jautājumiem ir: KAS JAUNS?

 • Jauns rāmis, paaugstinātas stiprības rāmis;
 • TE 150i ir jauna elektroniskā degvielas padeves sistēma;
 • visiem modeļiem – 2 daļīgs, par 250g vieglāks pusrāmis;
 • atjaunināta WP XPLOR dakša ar precīzāku un ērtāku iestatīšanu;
 • atjaunināts WP XACT aizmugurējais amortizators;
 • pārveidota aizmugurējā piekare, kas samazina sēdekļa augstumu un tādējādi uzlabo kontroli;
 • pilnīgi jauna izplūdes sistēma optimālai veiktspējai un ilgmūžībai;
 • jauns sēdeklis, kurš pazemina braucēja pozīciju par 10mm;
 • uzlabota dzesēšanas sistēma ar par 12mm zemāk novietotu radiatoru;
 • jauna dizaina, ergonomiskākas formas korpuss ar mūsdienīgu dizainu;
 • atjaunināti 4-taktu motori ar puzlabotu veiktspēju un izturību;
 • par 1° zemāks montējums T 250i/300i motoriem, kas nodrošina labāku priekšējo saķeri;
 • uzlaboti TE 250i/300i motora cilindri labākai 2-taktu veiktspējai.

Būsim priecīgi parādīt jums jaunos #enduro2020 jau nākamnedēļ!

Dainese nāk klajā ar Smart Jacket aizsargājošo vesti motociklistiemVestes izveidē izmantota DAINESE gadiem krātā pieredze moto aizsarginventāra ražošanā, un, ja paskatāmies, kas "lācītim vēderā", tad redzēsim no MotoGP kombinezoniem pazīsatmo ražotāja D-air airbagu sistēmu un, protams, elektroniskās "smadzenes" – vestes darbību nodrošina 1000 reižu sekundē veiktā žiroskopa, akselerometra un GPS sensoru datu analīze, kura gādā, lai mēs būtu pasargāti neatkarīgi no tā, vai kāds ietriecas no mugurpuses, mēs ar šķērsli saduramies frontāli, vai arī krītam no moča straujā un ātrā līkumā.

DAINESE SmartJacket ir laba ne vien ar sniegto drošību, bet arī ar tās ērtumu – to iespējams pavilkt zem ierastā moto apģērba un to var lietot gan tas, kas pie stūres, gan arī pasažieris.

Interesēties, protams, pie mums – Motosports veikalā!

HUSQVARNA 401 un 701 sērijas motociklu testa diena – 21. maijs!


Dainese D-Air kombinezons – tā ir drošība situācijā, kad viss ir sliktiKā saka pati Dainese, citi airbagi vienkārši uzpūšas, bet D-Air – pasargā!

Marsels Hiršers izcīna pasaules kausu kopvērtējumā 8-to reizi pēc kārtasVēl pirms pasaules kausa fināla sacensībām slalomā un milzu slalomā (risināsies rīt un parīt) kļuvis skaidrs, ka Marsels Hiršers ir astoto reizi pēc kārtas ieguvis lielo kristāla globusu – balvu par pirmo vietu kopvērtējumā.

Pieskaitot klāt mazos kristāla globusus par pirmo vietu pasaules kausa izcīņā slalomā un milzu slalomā, Marselam kopumā jau ir veseli 20 kristāla globusi – 8 lielie (kopvērtējuma) un 12 mazie (atsevišķās disciplīnās – slalomā un milzu slalomā). Tas ir visu laiku labākais sasniegums kalnu slēpošanā.

Kristians Hoflēners, Atomic sacīkšu nodaļas vadītājs piemetina, ka vēl nekad kopvērtējuma uzvaru milzu slalomā nav izdevies nodrošināt tik agri – ar sesto vietu Kranjska Gora milzu slaloma sacīkstēs bija pietiekami, lai Marsels kļūtu sāncenšiem neaizsniedzams – ar nepacietību gaidām viņa startu finālsacensībās Andorā šai nedēļas nogalē.


Šifrina pirmo reizi iegūst kristāla globusu supergigantā un uzstāda pasaules rekordu uzvaru skaita ziņā vienā sezonā – 15!Startu Andorā jau veiksmīgi uzsākusi Atomic sieviešu komandas zvaigzne – Mikaela Šifrina, un, ja par viņas sniegumu tehniskajās disciplīnās – slalomā un milzu slalomā – nekad nav bijis jāšaubās, tad uzvara ātruma disciplīnas – supergiganta – kopvērtējumam ir nebijis sasniegums. Vakardienas sacensībās pasaules kausa finālā Andorā Mikaela sīvā cīņā guva ceturto vietu, kas nodrošināja uzvaru kopvērtējumā. 

Kā viņa pati izteicās intervijā, ir patīkami pārsteigta – jā, viņa esot sapņojusi par kristāla globusu supergigantā kaut kad tālākā nākotnē, bet tas, ka to izdevies iegūt jau šosezon, ir īsts brīnums (protams, noticis, pateicoties smagam darbam treniņos).

Mikaela ir uzstādījusi jaunu rekordu pasaules kausa uzvaru skaita ziņā vienā sezonā – tagad tās ir jau 15 uzvaras, pie tam, arī nedēļas beigu sacensībās slalomā un milzu slalomā Mikaelai ir lieliskas izredzes.

Uzvaru kopvērtējumā un slalomā Mikaela jau ir nodrošinājusi, uzvara milzu slalomā vēl jāsasniedz (izredzes ir visai labas), bet tā, uz kuru cerēt bija visgrūtāk – supergigants – jau ir sasniegta.

Atomic patiesi lepojas ar savu sportistu panākumiem – paldies par lielisko sezonu!

Mikaela Šifrina uzvar Pasaules kausa kopvērtējumā 3. reizi pēc kārtas!Pēc Soču posma atcelšanas nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ kļuva skaidrs: Mikaela Šifrina, izcīnot 14 uzvaras un 3 vietas uz podiuma piecās kalnu slēpošanas disciplīnās, trešo reizi pēc kārtas ir izcīnījusi Pasaules kausu kopvērtējumā – 3 uzvaras supergigantā, 3 – milzu slalomā, 6 - slalomā, 1 - pilsētas sacensībās un vēl viena – paralēlajā slalomā. Tam klāt vēl trīs citas vietas uz podiuma un divas zelta un viena bronzas medaļa pasaules čempionātā. 

Pie tam – pasaules kausa sacensības vēl nav galā – vēlam veiksmi Mikaelai arī Spinderuv Mlyn posmā Čehijā, un ja viss izdosies, tad Šifrina savām šobrīd 57 uzvarām pasaules kausa posmos var piepulcēt vēl divas! 

Ja izdodas starts arī supergigantā Pasaules kausa finālā Andorā, tad Mikaela var uzvarēt arī šīs disciplīnas kopvērtējumā, kas viņai būtu pirmais šāds panākums – pati sportiste tieši savu veiksmīgu piedalīšanos supergigantā uzskata par šīs sezonas lielāko veikumu, kā nekā,  panākumi tehniskajās disciplīnās ir viena lieta, bet veiksmīga iekļaušanās ātruma disciplīnu sacensībās ir lieta, ko daudzi uzskata ar teju neiespējamu - tikai retajam mūsdienu lielajā sportā izdodas gūt uzvaras kā vienā, tā otrā. Parasti, izcilākie nobrauciena un supergiganta speciālisti negūst uzvaras arī slalomā un milzu slalomā, un otrādi – tā vien šķiet, pārāk atsķirīgs ir nepieciešamais iemaņu kopums un tehniskais aprīkojums. Bet – Mikaela ir Mikaela – rūpīgi plānots un pašaizliedzīgi izpildīts treniņu process apvienojumā ar lielu talantu ļauj sasniegt arī neiespējamo.


Mikaela saka paldies arī savai Atomic komandai – slēpju vīram Johanam Štroblam (iepriekšējās sezonās viņš apkalpoja Marselu Hiršeru) un zābaku meistaram Filipam Švarckogleram – bez vislabākā un vislabāk sagatavotā inventāra mūsdienās uzvarēt ir neiespējami.


(attēliem ir ilustratīva nozīme – attēloti citi Atomic komandas tehniķi)

ATOMIC komanda svin dubultuzvaru nobraucienā sievietēmSestdien, 23. februārī, risinājās Pasaules kausa izcīņas posms nobraucienā sievietēm, un tajā savu pirmo uzvaru pēc traumas izārstēšanas un atgriešanās Pasaules kausa apritē izcīnīja Phenjanas Ziemas Olimpisko spēļu čempione nobraucienā – itāļu sportiste Sofija Godža. 

Par 0.36 s vairāk laika 2451m garās Crans-Montana nobrauciena trases veikšanai bija nepieciešams citai Atomic komandas sportistei – šveicietei Joanai Hēlenai, kurai šis ir līdz šim augstākais sasniegums karjerā.

Atomic komandai pasaules čempionātā Orē deviņas medaļas!Nupat noslēdzies pasaules čempionāts kalnu slēpošanā Orē, kur lielisku sniegumu parādīja Atomic sportisti, izcīnot 3 zelta, 3 sudraba un 3 bronzas godalgas!
Tādējādi, Marsels Hiršers ir pasaules čempionāta zelta medaļu skaitā ir panācis leģendāro tautieti Toniju Zaileru, kurš savas uzvaras guva pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados.
Savukārt, Mikaela Šifrina, izcīnot ceturto pasaules čempionāta zelta godalgu slalomā pēc kārtas, ir kļuvusi par pirmo sievieti, kura var lepoties ar šādu sasniegumu, pie tam, atcerēsimies – viņai ir tikai 23 gadi!
Par nieka 0,02 sekundēm apsteidzot citu Atomic sportisti – Sofiju Godžu, kura palika otrā, Mikaela izcīnīja zeltu arī supergigantā, bet milzu slalomā ieguva bronzu.
Trešā vieta slalomā vīriešiem arī tika Atomic slēpotājam – austrietim Marko Švarcam.Atomic sacīkšu nodaļas vadītājs Kristians Hoflēners īpaši akcentē gūto uzvaru smagumu – Hiršers un Šifrina startēja, sasirguši ar vīrusu, bet Sofija Godža pēc smagas kājas traumas atgriezās trasēs tikai šī gada janvārī – bez saskaņotām visas komandas pūlēm tik labus panākumus nebūtu iespējams izcīnīt. 


Laikapstākļi Orē bija ļoti mainīgi un nelabvēlīgi startiem, kas bija grūts rēbuss tehniskajam personālam – galu galā, arī vislabākās slēpes pasaulē ir jāsmērē :)Ja vēlies izmēģināt čempionu slēpes – seko līdzi informācijai par Atomic testiem mūsu mājaslapā!


Atlaide ziemas precēm

Tiem, kuri spējuši nociesties ar ziemas inventāra iegādi līdz pavasarim, ir pienācis īstais brīdis inventāra iegādei – mūsu veikalā visām ziemas precēm tagad ir atlaide!

Ja vēl nav īstas skaidrības, kuras slēpes ir tieši tev radītas, droši brauc uz Atomic testiem

(Mazais noslēpums: starp citu, arī testa slēpes ir iespējams nopirkt ;) )

Atomic tests un Vilciņa kauss Siguldā


Nupat, 9. Februārī, Pilsētas trasē Siguldā norisinājās Vilciņa kausa 2. posms milzu slalomā.


Kāmēr jaunie sportisti sacentās, līdzjutējiem un citiem kalna apmeklētājiem bija iespēja izmēģināt jaunās Atomic slēpes.
Mēs, Motosports, ļoti priecājamies par veiksmīgo sadarbību ar Ivaru Ciagunu, kurš ir viens no šo nu jau par tradīciju kļuvušo sacensību organizatoriem un arī galvenais tiesnesis. 

Protams, arī par to, ka viņš pats arī izvēlas slēpot ar Atomic.Ar uzvaru asinīs – Atomic


2018./19. gada kalnu slēpošanas sezona vēl tikai pašā karstumā, bet Atomic komandas sportisti jau guvuši 26 no 53 iespējamajām uzvarām pasaules kausa posmos! 


Un tas ir ne tikai neticamais Marsela Hiršera un Mikaelas Šifrinas neticamais sniegums vien – sava loma šai panākumā ir arī Sofijai Godžai, Stefanijai Viņjē, Marko Švarcam, Manuelam Felleram un citiem izciliem sportistiem.


Šobrīd Ārē (Zviedrija) risinās pasaules čempionāts, un arī te jau pirmajā sacensību dienā jo skaļi sevi pieteica Atomic komandas meitenes – Supergigantā pirmā vieta Mikaelai Šifrinai, un Sofija Godža no viņas atpalika tikai par 0,02 sekundēm un ieņēma otro vietu!


Ja arī sevī jūti čempionu, mēs priecāsimies satikt Atomic testos un, protams, mūsu veikalā A. Čaka ielā 149! 

SIA IGJJ, Aleksandra Čaka iela 149, Rīga, LV-1012, Latvija, e-pasts: motosports@motosports.lv; Tālrunis: +371 67802370 Serviss: +371 67802371         

 . Motoveikals