Ikvienā aktivitātē vai dzīves situācijā svarīga ir pareizā attieksme un izņēmums nav arī mūsu piedāvātās aktivitātes. Gan ar moci, gan slēpēm, kalnos, līdzenumos un debesu plašumos svarīga ir attieksme pret to ko Tu dari un to ar kādu inventāru Tu to dari.

Motociklu serviss
Slēpju un snb serviss
SIDAS iekšzoļu ražošana
DJI dronu serviss

Ja Tavs mocis, slēpes vai drons būs labā stāvoklī, tad arī pārvietošanās un to izmantošana nesagādās problēmas. Lai Tavs inventārs nesāktu Tevi pievilt, par to ir nepieciešams parūpēties pirms nav par vēlu. Mēs visi zinam kādu satraukumu var sagādāt, kad kaut kas noiet greizi, tādēļ rūpēsimies par savu inventāru, lai tas mums ilgi kalpotu un pat pēc vairāku gadu lietošanas gādātu to pašu prieka apjomu, kā tikko no veikala iznests vai izstumts.

Motosports piedāvā servisu un aprūpi ne tikai Tavam motociklam, bet arī slēpju un snovborda servisu un Dji dronu servisu. Mūsu profesionāļi, kuru ikdienas daļa arī ir aktīvā atpūta, parūpēsies par Tavu inventāru, jo arī viņi zina, cik tas ir svarīgi, lai viss noritētu bez problēmām un sagādātu bezgalīgu prieku vēl ilgu laiku.

Pirkumu grozs

Motoveikals