Šīs nedēlas beigās – kārtējie Atomic jauno slēpju testi!

Tiekamies 23. februārī RIEKSTUKALNĀ!

Slēpes, kuras iepatiksies, turpat uz vietas būs iespējams arī iegādāties par īpaši labu cenu!


Lejupielādēt testa slēpju cenu lapu šeit>>

Lejupielādēt sporta slēpju cenu lapu šeit>>


Testus, kā ierasts, vadīs mūsu pieredzējušākais slēpošanas inventāra un servisa speciālists, kurš ar atbildēs uz jautājumiem par piemērotākā inventāra izvēli. 

Tālrunis kontaktiem: 26410249


Jums būs iespēja izmēģināt aktuālākos šīs sezonas Atomic slēpju modeļus:
REDSTER G9 un REDSTER S9 – milzu slaloma (G) un slaloma (S) slēpes ar servotec tehnoloģiju. Eksperta līmeņa braucējam tehniskai un aktīvai slēpošanai – sajūties, kā čempions Marsels Hiršers!

Testam pieejamie garumi: G9: 177cm, S9: 165cm

REDSTER TR – eksperta līmeņa slēpe. Sporta amatieru, treneru un instruktoru vajadzībām izstrādāts slēpju modelis, kurš apvieno labākās GS un SL slēpes īpašības, vienlaikus saglabājot augstu komforta līmeni.

Testam pieejamie garumi: TR: 175cm

REDSTER G7 un REDSTER S7 – milzu slaloma (G) un slaloma (S) slēpes aktīvam cilvēkam ar izteikti sportisku braukšanas stilu.

Testam pieejamie garumi: G7: 175cm, 182cm; S7: 156cm, 163cm
REDSTER X9 – izcilas slēpes, kuru braukšanas īpašības apvieno slaloma un milzu slaloma slēpju raksturu – lieliska izvēle pieredzējušam ātras un tehniskas braukšanas cienītājam.

Testam pieejamie garumi: X9: 175cm, 181cm

VANTAGE 90TI – slēpes, kuras piemērotas gan braukšanai pa labi sagatavotu segumu (t.s. "vafeli"), gan sasnigušu kalnu, gan arī ārpus trasēm. Slēpju raksturs noteikti ļaus justies komfortabli, aktīvam slēpotājam slēpojot visas dienas garumā.

Testam pieejamie garumi: 90TI: 176cm

VANTAGE X 83 un VANTAGE X 80 – līdzīgas iepriekšējam modelim, bet ar sportiskāku, dinamiskāku raksturu. Universāla un stabila slēpe.

Testam pieejamie garumi: X 83: 175cm, X 80: 173cm

Konsultācijas par slēpju zābaku izvēli, pielāgošanu kājai un individuālo SIDAS zolīšu izgatavošanu:
Tiekamies uz kalna!

 . Motoveikals