Atomic komandai pasaules čempionātā Orē deviņas medaļas!Nupat noslēdzies pasaules čempionāts kalnu slēpošanā Orē, kur lielisku sniegumu parādīja Atomic sportisti, izcīnot 3 zelta, 3 sudraba un 3 bronzas godalgas!
Tādējādi, Marsels Hiršers ir pasaules čempionāta zelta medaļu skaitā ir panācis leģendāro tautieti Toniju Zaileru, kurš savas uzvaras guva pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados.
Savukārt, Mikaela Šifrina, izcīnot ceturto pasaules čempionāta zelta godalgu slalomā pēc kārtas, ir kļuvusi par pirmo sievieti, kura var lepoties ar šādu sasniegumu, pie tam, atcerēsimies – viņai ir tikai 23 gadi!
Par nieka 0,02 sekundēm apsteidzot citu Atomic sportisti – Sofiju Godžu, kura palika otrā, Mikaela izcīnīja zeltu arī supergigantā, bet milzu slalomā ieguva bronzu.
Trešā vieta slalomā vīriešiem arī tika Atomic slēpotājam – austrietim Marko Švarcam.Atomic sacīkšu nodaļas vadītājs Kristians Hoflēners īpaši akcentē gūto uzvaru smagumu – Hiršers un Šifrina startēja, sasirguši ar vīrusu, bet Sofija Godža pēc smagas kājas traumas atgriezās trasēs tikai šī gada janvārī – bez saskaņotām visas komandas pūlēm tik labus panākumus nebūtu iespējams izcīnīt. 


Laikapstākļi Orē bija ļoti mainīgi un nelabvēlīgi startiem, kas bija grūts rēbuss tehniskajam personālam – galu galā, arī vislabākās slēpes pasaulē ir jāsmērē :)Ja vēlies izmēģināt čempionu slēpes – seko līdzi informācijai par Atomic testiem mūsu mājaslapā!


Atlaide ziemas precēm

Tiem, kuri spējuši nociesties ar ziemas inventāra iegādi līdz pavasarim, ir pienācis īstais brīdis inventāra iegādei – mūsu veikalā visām ziemas precēm tagad ir atlaide!

Ja vēl nav īstas skaidrības, kuras slēpes ir tieši tev radītas, droši brauc uz Atomic testiem

(Mazais noslēpums: starp citu, arī testa slēpes ir iespējams nopirkt ;) )

Atomic tests un Vilciņa kauss Siguldā


Nupat, 9. Februārī, Pilsētas trasē Siguldā norisinājās Vilciņa kausa 2. posms milzu slalomā.


Kāmēr jaunie sportisti sacentās, līdzjutējiem un citiem kalna apmeklētājiem bija iespēja izmēģināt jaunās Atomic slēpes.
Mēs, Motosports, ļoti priecājamies par veiksmīgo sadarbību ar Ivaru Ciagunu, kurš ir viens no šo nu jau par tradīciju kļuvušo sacensību organizatoriem un arī galvenais tiesnesis. 

Protams, arī par to, ka viņš pats arī izvēlas slēpot ar Atomic.Ar uzvaru asinīs – Atomic


2018./19. gada kalnu slēpošanas sezona vēl tikai pašā karstumā, bet Atomic komandas sportisti jau guvuši 26 no 53 iespējamajām uzvarām pasaules kausa posmos! 


Un tas ir ne tikai neticamais Marsela Hiršera un Mikaelas Šifrinas neticamais sniegums vien – sava loma šai panākumā ir arī Sofijai Godžai, Stefanijai Viņjē, Marko Švarcam, Manuelam Felleram un citiem izciliem sportistiem.


Šobrīd Ārē (Zviedrija) risinās pasaules čempionāts, un arī te jau pirmajā sacensību dienā jo skaļi sevi pieteica Atomic komandas meitenes – Supergigantā pirmā vieta Mikaelai Šifrinai, un Sofija Godža no viņas atpalika tikai par 0,02 sekundēm un ieņēma otro vietu!


Ja arī sevī jūti čempionu, mēs priecāsimies satikt Atomic testos un, protams, mūsu veikalā A. Čaka ielā 149! 

SIA IGJJ, Aleksandra Čaka iela 149, Rīga, LV-1012, Latvija, e-pasts: motosports@motosports.lv; Tālrunis: +371 67802370 Serviss: +371 67802371         

 . Motoveikals