Nopērkot jaunu 2019. gada Husqvarna enduro motociklu Jums būs iespēja saņemt aksesuārus 1500 EUR vērtībā tikai par 500 EUR! 

Akcija spēkā līdz 2018. gada 31. decembrim

Therm-ic Heat Control

Rūpējaties par pilnīgu un mūsdienīgu Termiskās siltuma kontroles risinājumu! Savienojiet Therm-ic produktus ar savu viedtālruni! Izmantojot mūsu bateriju, jauno Bluetooth funkciju un Thermic mobilo lietotni.Jūs varat konsultēties un pielāgot jūsu zeķu, zolīšu un cimdu siltuma iestatījumu reāllaikā, izmantojot savu viedtālruni. Jūs varat arī saistīt sava produkta veiktspēju ar savu darbību, piemēram, slēpošanu, pārgājienus, taku darbības, snovošanu, alpīnismu, pārgājienus, medības,makšķerēšanu u.c. Dalieties Therm-ic ar draugiem un ģimeni! Lietotne ļauj jums pievienot un pārvaldīt ne vairāk kā četrus lietotāju profilus un četrus termoreaktoru sildīšanas produktus. Bluetooth funkcija ir lieliski ērta un ļauj baterijas vienkārši izmantot.

● bezmaksas lietotne ● Piemērots lietošanai ar Android un iOS ● Strādā ar Therm-ic S-Pack un C-Pack Bluetooth baterijāmCARE Systems

Kopjiet un saudzējiet savu aprīkojumu ar Therm-ic apavu žāvētājiem ! Izvēlieties mūsu produktu un tikai pēc dažām stundām viņi izžāvēs Jūsu slēpju zābakus, snb zābakus, skriešanas apavus, slidas, MX zābakus, pārgājienu apavus vai cimdus, lai jūsu labā varētu sākties jauna diena! 

SIA IGJJ, Aleksandra Čaka iela 149, Rīga, LV-1012, Latvija, e-pasts: motosports@motosports.lv; Tālrunis: +371 67802370 Serviss: +371 67802371         

 . Motoveikals