MOTOSPORTS pirmsākumi meklējami 2003. gadā, Rīgā, kopā ar veikalu BURUSPORTS, kad saviem klientiem sākām piedāvāt MV Agusta, Cagiva un Husqvarna motociklus, kā arī Acerbis moto aksesuārus.

2003. gada pavasarī atklājām specializēto moto un ziemas sporta preču veikalu MOTOSPORTS Rīgā, Dzelzavas ielā 51. Gadiem ritot, piedāvāto zīmolu un produktu klāsts ievērojami pieauga - Dainese, BelRay, Clover, Arrow u.c. moto jomā. Atomic, Nitro, Burton u.c. ziemas kalnu sporta preču jomā. MOTOSPORTS komanda allaž ir centusies izmeklēt kvalitatīvākos, mūsdienīgākos produktus dažādās cenu grupās, sniegt labāko apkopi un servisa pakalpojumus inventāram.

Apzinoties aktīvā sporta un video ciešo sasaisti mūsdienās, jau kopš 2012. gada piedāvājam GoPro cameras, DJI dronus, to aksesuārus un apkopi. Kopš 2015. gada veikalā MOTOSPORTS ir pieejams visplašākais sporta un aktīvās atpūtas zīmola SALOMON preču klāsts - apavi, apģērbs skriešanai, pārgājieniem, kāpšanai kalnos, kalnu slēpošanai u.c. Kopš 2019. gada kompānija izplata MASCOT® darba apģērbu un apavus, kā arī SALOMON Forces apavus. Mūsu veikals, ofiss, inventāru apkope un serviss atrodas A.Čaka ielā 149, kur divos stāvos ir ērti un pārskatāmi izkārtotas preces. Pie veikala ir stāvvieta klientu automašīnām, motocikliem un divriteņiem. 

Teju visi MOTOSPORTS komandā paši ir aktīvi sportisti un bieži iesaistās dažādās sportiskās aktivitātēs, tāpēc arī savus klientus aicinām baudīt aktīva dzīvesveida sniegto prieku!

#mūsumotoirsports

Motoveikals